UIL Header

2002-2003 UIL State Swimming & Diving Meet 5A Qualifiers

UIL State Swimming & Diving Meet - 2/14/03 to 2/15/03
UIL State Swimming and Diving Championships
Psych Sheet
 
 
 
Event 1 Girls 200 Yard Medley Relay Time Trial
 
Team Relay Seed Time
 
1 Austin Bowie A 1:46.75
2 Humble Kingwood A 1:48.48
3 Austin Westlake A 1:50.42
4 Colleyville Heritage A 1:50.49
5 Midland A 1:50.83
6 Katy A 1:50.93
7 Lewisville Marcus A 1:51.12
8 San Antonio Marshall A 1:51.19
9 San Antonio Churchill A 1:51.27
10 Houston Cypress Creek A 1:51.28
11 San Antonio Clark A 1:51.47
12 Lewisville Flower Mound A 1:51.48
13 Katy Cinco Ranch A 1:52.05
14 Houston Clear Lake A 1:52.25
15 Plano A 1:53.17
16 Corpus Christi Carroll A 1:54.38
Event 2 Boys 200 Yard Medley Relay Time Trial
 
Team Relay Seed Time
 
1 Katy Taylor A 1:36.79
2 Humble Kingwood A 1:36.90
3 Houston Memorial A 1:37.86
4 San Antonio Reagan A 1:37.93
5 Houston Stratford A 1:37.97
6 Conroe The Woodlands A 1:38.07
7 Klein Forest A 1:38.58
8 Plano A 1:38.61
9 Klein A 1:38.92
10 Midland A 1:39.15
11 Round Rock Westwood A 1:39.19
12 San Antonio Clark A 1:39.33
13 Houston Cypress Creek A 1:39.55
14 Katy Cinco Ranch A 1:39.87
15 Southlake Carroll A 1:40.82
16 Harlingen A 1:45.72
Event 3 Girls 200 Yard Freestyle Time Trial
 
Name Year School Seed Time
 
1 Hansen, Codie 10 Arlington Lamar 1:49.23
2 Gordon, Colleen FR Fort Bend Elkins 1:51.50
3 Stabler, Michelle 11 Conroe The Woodlands 1:52.07
4 Sandifer, Karen 12 Houston Langham Creek 1:52.47
5 Sullivan, Tara SR Pearland 1:52.64
6 Roberts, Katie JR Colleyville Heritage 1:52.84
7 Davidson, Dana 11 Austin Bowie 1:53.96
8 Grandy, Lauren FR Humble 1:54.02
9 Hain, Carey JR Humble Kingwood 1:54.23
10 Kenney, Lindsay JR Plano 1:54.24
11 Huang, Delia P 11 Round Rock Westwood 1:54.40
12 Barwegen, Lindsay R SR Lewisville Marcus 1:54.60
13 Lonon, Ashley SO Grapevine 1:54.64
14 Jasek, Marissa G 10 San Antonio Churchill 1:55.45
15 Smith, Jocelyn 11 Lubbock 1:56.19
16 Johnson, Christine M JR Corpus Christi Carroll 1:59.61
Event 4 Boys 200 Yard Freestyle Time Trial
 
Name Year School Seed Time
 
1 Del Valle, Yousif 12 El Paso Eastwood 1:41.47
2 Knaute, Chris 12 Houston Cypress Creek 1:41.60
3 Belew, Micah JR Humble Kingwood 1:42.64
4 Brown, Tommy 12 Midland 1:42.91
5 Hill, Tyler 11 Houston Cypress Creek 1:42.98
6 Regone, Brian SR Katy Taylor 1:43.19
7 Chambers, Jeff 11 San Antonio Reagan 1:43.40
8 Moltenberry, Jeff S 12 Temple 1:43.50
9 Russell, Stephen 11 Klein 1:43.51
10 Sievers, Matthew 12 San Antonio O'Connor 1:43.78
11 Kendrick, John SO Plano 1:44.26
12 Ryser, Evan SO Katy Taylor 1:44.28
13 Harrop, Jonathan JR McKinney 1:44.31
14 Duncan, Cullen JR Houston Bellaire 1:44.62
15 Verdeyen, Michael 11 Fort Worth Paschal 1:45.07
16 Garcia, David Harlingen 1:49.92
Event 5 Girls 200 Yard IM Time Trial
 
Name Year School Seed Time
 
1 Voyles, Lindsay 11 Austin Westlake 2:03.48
2 Barwegen, Brittany A FR Lewisville Marcus 2:04.37
3 Axtell, Andrea 10 Austin Bowie 2:04.95
4 McLeod, Alison 12 Cedar Park 2:05.39
5 Stanton, Madeleine SO Humble Kingwood 2:05.76
6 Hall, Whitney FR Lewisville Flower Mound 2:05.82
7 Brotherson, Briana SR Colleyville Heritage 2:06.45
8 Wentworth, Keleigh 12 Midland 2:07.85
9 Lowry, Katie 11 Arlington Martin 2:07.87
10 Basso, Alex 09 Houston Cypress Creek 2:07.90
11 Spann, Alexi 10 Austin Bowie 2:08.59
12 Granger, Jill 10 Midland Lee 2:08.60
13 Halsey, Amy JR Katy Cinco Ranch 2:08.78
14 Gersper, Kaileen SR Plano 2:09.41
15 Perez, Elyse M JR Corpus Christi Carroll 2:09.50
16 Owens, Brittany A 09 San Antonio O'Connor 2:09.53
Event 6 Boys 200 Yard IM Time Trial
 
Name Year School Seed Time
 
1 Beresik, Bryan 11 Houston Langham Creek 1:54.07
2 Manchester, Michael J SR Houston Stratford 1:54.39
3 Donaldson, David 12 San Antonio Reagan 1:54.71
4 Floyd, Travis 11 Midland 1:55.17
5 Galen, Nick SR Richardson Lake Highlands 1:55.34
6 Smalley, Maverick 09 Austin Bowie 1:55.53
7 Adams, Colt JR Katy Taylor 1:56.43
8 Williamson, Kevin SR Pearland 1:56.59
9 Iglewski, Adam SR Hurst Bell 1:56.64
10 ST Cyr, Greg 11 Houston Memorial 1:57.26
11 Trempski, Robert SR Baytown Sterling 1:57.44
12 Colella, Tony M 10 Round Rock Westwood 1:57.52
13 Rehrig, Clay 12 Conroe The Woodlands 1:57.99
14 Jones, Jimmy JR Lewisville Flower Mound 1:58.02
15 Nance, Brandon Longview 1:58.28
16 King, Shawn M SO Corpus Christi Carroll 2:02.52
Event 7 Girls 50 Yard Freestyle Time Trial
 
Name Year School Seed Time
 
1 Tate, Erica SR Grapevine 23.77
2 Regone, Rachel SO Katy Taylor 24.05
3 Seely, Rachel 11 Klein 24.08
4 Bertirotti, Colleen E 12 San Antonio Clark 24.14
5 Duerringer, Emily JR Humble Kingwood 24.22
6 Woodard, Leah A 11 San Antonio Churchill 24.34
7 Chandler, Annie C 09 San Antonio Churchill 24.45
8 White, Christina SR Baytown Sterling 24.56
9 Nugent, Nicole SO Fort Bend Kempner 24.58
10 Bortnowski, Lauren 11 Klein 24.61
11 Stevens, Kendall SR Fort Bend Clements 24.65
12 Woodbury, Sarah E 12 Round Rock Westwood 24.74
13 Van Matre, Traci 09 Klein Oak 24.77
14 Gunning, Kate SO Richardson Lake Highlands 24.92
15 Hogan, Stacy 12 Abilene 25.00
16 Willoughby, Haley FR Corpus Christi Carroll 25.29
Event 8 Boys 50 Yard Freestyle Time Trial
 
Name Year School Seed Time
 
1 Nelms, Brandon SR Plano 21.39
2 Raiford, Brad SR Humble Kingwood 21.41
3 Smith, Trey SR Katy 21.51
4 McCracken, Scott SR Tomball 21.57
5 Robertson, Cory 12 Lubbock 21.67
6 Thompson, Lucas Austin Westlake 21.76
7 Luchey, Chris SR Southlake Carroll 21.76
8 Clarke, Travis SR McKinney 21.81
9 Jones, Michael 11 Klein 21.82
10 Kunnemann, Nathan R 12 San Antonio Churchill 21.86
11 Graves, Brian 12 Pflugerville 21.86
12 Monsivais, Daniel 12 El Paso Coronado 21.91
13 Recko, Aaron San Antonio Clark 22.08
14 McCafferty, Jacob 12 Round Rock 21.95
15 Watkins, Brent SR Baytown Sterling 22.01
16 Gomez, Serafin JR McAllen Memorial 22.03
Event 9 Girls 1 mtr Diving Time Trial
 
Name Year School Seed Time
 
1 Solis, Monalisa Brownsville Hanna 281.05
2 Page, Lauren JR Plano East 294.95
3 Corso, Amanda JR McAllen Memorial 310.05
4 Hudson, Lauren 10 Amarillo Tascosa 356.60
5 Walsted, Lauren JR Katy 363.80
6 McGoffin, Melissa FR Katy Mayde Creek 372.00
7 Polhemus, Tali SR Plano 386.10
8 Pritchett, Katy 10 Lubbock Coronado 386.70
9 Wielgus, Whitney SO Fort Bend Kempner 400.55
10 Enriquez, Alexandra Spring Westfield 401.70
11 Jones, Charlotte JR Euless Trinity 435.90
12 Triplett, Nikki 12 Houston Cypress Falls 438.20
13 Bradley, Alicia 11 Conroe The Woodlands 438.30
14 Luce, Madison FR Colleyville Heritage 440.05
15 Massaro, Kim 12 San Antonio Reagan 443.30
16 Musselman, Mari-M. 11 San Antonio Reagan 457.80
Event 10 Boys 1 mtr Diving Time Trial
 
Name Year School Seed Time
 
1 Herring, Mark Richardson Lake Highlands 248.05
2 Fleshner, Aaron 09 Klein Collins 312.27
3 Corbett, Joel SR McAllen Memorial 324.80
4 Mendoza, Kevin FR Corpus Christi Carroll 328.30
5 Waldheim, Chris SO Fort Bend Clements 343.75
6 King, R.J. SO Alief Taylor 350.30
7 Ward, Ian Klein Collins 353.61
8 Platt, Matthew Longview 362.65
9 Crum, Andy 12 Houston Langham Creek 396.75
10 Weyerman, Max SO Katy Taylor 398.60
11 McDaniel, Jeff 12 Midland Lee 408.60
12 Maeker, Ryan 12 Lubbock Coronado 427.65
13 Mathis, Clifford 12 San Antonio MacArthur 432.35
14 Smith, Brian Carrollton Creekview 444.95
15 Schrieber, Nathan 10 San Antonio Holmes 458.45
16 Derner, Scott SO Colleyville Heritage 477.10
Event 11 Girls 100 Yard Butterfly Time Trial
 
Name Year School Seed Time
 
1 Andrew, Caitlin E 11 San Antonio Marshall 55.53
2 Axtell, Andrea 10 Austin Bowie 55.76
3 McLeod, Alison 12 Cedar Park 55.85
4 Tate, Erica SR Grapevine 56.59
5 Rippe, Lizzie SR Colleyville Heritage 56.95
6 Barwegen, Brittany A FR Lewisville Marcus 57.22
7 Kenney, Lindsay JR Plano 57.55
8 Lau, Kathleen SR Clear Brook High School 57.69
9 Keathley, Mallory 12 Midland 57.76
10 Carver, Stefanie 11 Klein 58.04
11 Weber, Taylor 09 Conroe The Woodlands 58.06
12 Edwards, Julianna 11 Houston Cypress Creek 58.24
13 Carson, Caroline 11 Midland 58.36
14 Sledge, Kristina 10 San Antonio Reagan 58.54
15 Brasier, Karen SR Galveston Ball 58.63
16 Finke, Leslie D SO Corpus Christi Carroll 1:02.13
Event 12 Boys 100 Yard Butterfly Time Trial
 
Name Year School Seed Time
 
1 Donaldson, David 12 San Antonio Reagan 50.33
2 Barnes, Ivan JR Plano 50.55
3 Del Valle, Yousif 12 El Paso Eastwood 50.87
4 Sievers, Matthew 12 San Antonio O'Connor 50.99
5 Ryan, Jordan SR Katy Taylor 51.10
6 Trabona, Trohn 12 Conroe The Woodlands 51.47
7 Manchester, Michael J SR Houston Stratford 51.53
8 Iglewski, Adam SR Hurst Bell 51.79
9 Gooch, George SR Humble 51.92
10 Luchey, Chris SR Southlake Carroll 51.97
11 Coley, Chris L 11 Round Rock Westwood 51.97
12 Recko, Aaron 11 San Antonio Clark 52.19
13 McFarland, Rob 11 Austin Westlake 52.38
14 Rehrig, Clay 12 Conroe The Woodlands 52.89
15 Beaman, Tyson SR Humble Kingwood 52.91
16 Cantu, Marcus A SR Corpus Christi Carroll 54.95
Event 13 Girls 100 Yard Freestyle Time Trial
 
Name Year School Seed Time
 
1 Duerringer, Emily JR Humble Kingwood 51.58
2 Jasek, Marissa G 10 San Antonio Churchill 51.72
3 Roberts, Katie JR Colleyville Heritage 51.75
4 McGreagory, Hayley 11 Austin Bowie 51.89
5 Seely, Rachel 11 Klein 52.13
6 Sullivan, Tara SR Pearland 52.22
7 Sandifer, Karen 12 Houston Langham Creek 52.47
8 Woodard, Leah A 11 San Antonio Churchill 52.67
9 Bertirotti, Colleen E 12 San Antonio Clark 52.75
10 Regone, Rachel SO Katy Taylor 52.97
11 Owens, Brittany A 09 San Antonio O'Connor 53.09
12 Van Matre, Traci 09 Klein Oak 53.16
13 Gunning, Kate SO Richardson Lake Highlands 53.23
14 Basso, Alex 09 Houston Cypress Creek 53.25
15 Thompson, Maria 12 El Paso Eastwood 53.70
16 Willoughby, Haley FR Corpus Christi Carroll 54.68
Event 14 Boys 100 Yard Freestyle Time Trial
 
Name Year School Seed Time
 
1 Russell, Stephen 11 Klein 46.96
2 Beresik, Bryan 11 Houston Langham Creek 47.01
3 Nelms, Brandon SR Plano 47.19
4 Smith, Trey SR Katy 47.25
5 Stahl, Bryan 11 Conroe The Woodlands 47.38
6 Brown, Tommy 12 Midland 47.40
7 Jones, Michael 11 Klein 47.52
8 Robertson, Cory 12 Lubbock 47.56
9 Moltenberry, Jeff S 12 Temple 47.58
10 Monsivais, Daniel 12 El Paso Coronado 47.60
11 Raiford, Brad SR Humble Kingwood 47.63
12 Berrettini, Jonathon JU Lewisville 47.65
13 McCracken, Scott SR Tomball 47.67
14 Hill, Tyler 11 Houston Cypress Creek 47.69
15 Montgomery, Adam 11 San Antonio Reagan 47.84
16 Gomez, Serafin JR McAllen Memorial 48.25
Event 15 Girls 500 Yard Freestyle Time Trial
 
Name Year School Seed Time
 
1 Hansen, Codie 10 Arlington Lamar 4:55.16
2 Gordon, Colleen FR Fort Bend Elkins 4:57.69
3 Byrum, Beth 11 Klein Oak 4:59.21
4 Ganyo, Michelle JR Humble 4:59.70
5 Stabler, Michelle 11 Conroe The Woodlands 5:00.21
6 Hyde, Keri 10 Houston Memorial 5:01.18
7 Gainey, Kim SR Colleyville Heritage 5:01.26
8 Lonon, Ashley SO Grapevine 5:02.17
9 Wentworth, Keleigh 12 Midland 5:02.24
10 Lowry, Katie 11 Arlington Martin 5:02.54
11 Bardwell, Sarah SO Houston Cypress Fairbanks 5:03.26
12 Goeggle, Liz 12 Houston Langham Creek 5:04.00
13 Granger, Jill 10 Midland Lee 5:05.00
14 Swigon, Beth 12 San Antonio Reagan 5:07.55
15 Kibbe, Kaitlyn Plano West 5:08.02
16 Johnson, Christine M JR Corpus Christi Carroll 5:27.35
Event 16 Boys 500 Yard Freestyle Time Trial
 
Name Year School Seed Time
 
1 Bishop, Thomas 12 Houston Cypress Creek 4:31.50
2 Knaute, Chris 12 Houston Cypress Creek 4:31.64
3 Edens, Kyle 11 Midland 4:39.68
4 Chambers, Jeff 11 San Antonio Reagan 4:40.16
5 Sablick, Tim SO Plano East 4:40.69
6 Smalley, Maverick 09 Austin Bowie 4:40.75
7 LeBlanc, MacKenzie FR Plano East 4:41.06
8 Belew, Micah JR Humble Kingwood 4:43.21
9 Galen, Nick SR Richardson Lake Highlands 4:43.57
10 Lyman, Michael SR Katy Cinco Ranch 4:43.66
11 Regone, Brian SR Katy Taylor 4:43.69
12 Kendrick, John SO Plano 4:44.23
13 Stahl, Greg 11 Conroe The Woodlands 4:44.38
14 Locati, Guido C 11 San Antonio Taft 4:44.82
15 Trowbridge, Andrew 9 Arlington 4:45.87
16 Cantu, Marcus A SR Corpus Christi Carroll 4:59.27
Event 17 Girls 200 Yard Freestyle Relay Time Trial
 
Team Relay Seed Time
 
1 Conroe The Woodlands A 1:38.17
2 Klein A 1:38.39
3 Katy Taylor A 1:38.48
4 Colleyville Heritage A 1:38.81
5 Humble Kingwood A 1:39.14
6 San Antonio Churchill A 1:39.47
7 San Antonio Clark A 1:39.91
8 Plano A 1:39.91
9 Plano West A 1:40.02
10 El Paso Eastwood A 1:40.29
11 Fort Bend Clements A 1:40.33
12 Humble A 1:40.57
13 Klein Oak A 1:40.62
14 Katy A 1:40.64
15 Fort Bend Elkins A 1:40.78
16 Corpus Christi Carroll A 1:46.00
Event 18 Boys 200 Yard Freestyle Relay Time Trial
 
Team Relay Seed Time
 
1 Humble Kingwood A 1:27.60
2 Katy Taylor A 1:28.03
3 McKinney A 1:28.23
4 Katy A 1:28.34
5 Houston Cypress Creek A 1:28.51
6 Houston Memorial A 1:28.54
7 Houston Stratford A 1:28.72
8 San Antonio Reagan A 1:28.83
9 Conroe The Woodlands A 1:28.84
10 San Antonio Churchill A 1:28.85
11 Houston Jersey Village A 1:28.92
12 Southlake Carroll A 1:29.01
13 San Antonio Clark A 1:29.68
14 Lubbock A 1:29.84
15 Katy Mayde Creek A 1:29.85
16 Harlingen A 1:33.13
Event 19 Girls 100 Yard Backstroke Time Trial
 
Name Year School Seed Time
 
1 McGreagory, Hayley 11 Austin Bowie 55.33
2 Stanton, Madeleine SO Humble Kingwood 56.26
3 Andrew, Caitlin E 11 San Antonio Marshall 56.60
4 Neal, Emily Plano West 57.54
5 Voyles, Lindsay 11 Austin Westlake 57.65
6 Estill, Mallory SR Katy Taylor 58.24
7 Ganyo, Michelle JR Humble 58.31
8 Halsey, Amy JR Katy Cinco Ranch 58.49
9 Terrell, Stephanie FR Plano 58.99
10 Renfrew, Tracey 10 Schertz Clemens 59.23
11 Edwards, Julianna 11 Houston Cypress Creek 59.30
12 Lester, Jerri 12 El Paso Eastwood 59.65
13 Martin, Marissa 12 San Antonio Reagan 59.70
14 Wender, Rachel 12 Conroe The Woodlands 59.73
15 Perez, Elyse M JR Corpus Christi Carroll 59.82
16 Walker, Keilah 11 Arlington 59.82
Event 20 Boys 100 Yard Backstroke Time Trial
 
Name Year School Seed Time
 
1 Stahl, Bryan 11 Conroe The Woodlands 51.69
2 Floyd, Travis 11 Midland 51.75
3 Trempski, Robert SR Baytown Sterling 52.69
4 Berrettini, Jonathon JU Lewisville 52.88
5 Watkins, Brent SR Baytown Sterling 52.89
6 Duncan, Cullen JR Houston Bellaire 53.16
7 Deal, Ryan 12 Houston Memorial 53.24
8 Mai, Eric SO Humble Kingwood 53.30
9 McCafferty, Jacob 12 Round Rock 53.30
10 Shell, Jason B 12 San Antonio Madison 53.66
11 Ryan, Jordan SR Katy Taylor 53.79
12 Worosello, Tygar Houston Klein Forest 54.37
13 Holland, Kyle SO Houston Jersey Village 54.05
14 Harrington, Patrick JR Houston Westside 54.18
15 Robertson, Travis SR McKinney 54.59
16 Klare, Travis Victoria Memorial 57.10
Event 21 Girls 100 Yard Breaststroke Time Trial
 
Name Year School Seed Time
 
1 Chandler, Annie C 09 San Antonio Churchill 1:03.59
2 Spann, Alexi 10 Austin Bowie 1:03.92
3 Hall, Whitney FR Lewisville Flower Mound 1:04.54
4 Lavers, Jennifer JR Katy 1:05.40
5 Keathley, McCall 09 Midland 1:05.67
6 O'Neal, Catherine 12 Austin Westlake 1:06.20
7 Lentz, Brittany N JR Humble 1:06.52
8 Spadinger, Erin 12 Midland Lee 1:06.57
9 Neal, Kalina N 10 San Antonio Churchill 1:06.93
10 Williamson, Jaime 09 Houston Cypress Creek 1:06.93
11 Woods, Kenley Plano West 1:07.18
12 Muck, Molly SR Humble Kingwood 1:07.22
13 Defiori, Kim JR Humble Kingwood 1:07.38
14 Borgan, Caroline C SO Houston Stratford 1:07.43
15 Lawrence, Sarah 10 Pflugerville 1:07.59
16 Smith, Susan SO Corpus Christi Carroll 1:12.87
Event 22 Boys 100 Yard Breaststroke Time Trial
 
Name Year School Seed Time
 
1 Barnes, Ivan JR Plano 56.38
2 Bishop, Thomas 12 Houston Cypress Creek 58.77
3 Trabona, Trohn 12 Conroe The Woodlands 59.18
4 Catala, Steven 10 Garland 59.69
5 Lane, Jonathan L 10 San Antonio Churchill 59.97
6 Hall, Spencer Klein Forest 1:00.25
7 Spann, Scott 09 Austin Bowie 1:00.29
8 Beaman, Tyson SR Humble Kingwood 1:00.32
9 Jones, Jimmy JR Lewisville Flower Mound 1:00.32
10 Nance, Brandon Longview 1:00.40
11 Colella, Tony M 10 Round Rock Westwood 1:00.44
12 Janney, Will SR Richardson Lake Highlands 1:00.46
13 Wigington, Chad 12 Houston Memorial 1:00.60
14 Lyman, Michael SR Katy Cinco Ranch 1:00.68
15 Isom, Trevor 11 Lubbock 1:01.50
16 Morrison, Rob Corpus Christi King 1:05.31
Event 23 Girls 400 Yard Freestyle Relay Time Trial
 
Team Relay Seed Time
 
1 Austin Bowie A 3:31.08
2 Humble Kingwood A 3:31.79
3 San Antonio Churchill A 3:33.34
4 Katy Taylor A 3:34.18
5 Humble A 3:34.50
6 Conroe The Woodlands A 3:35.23
7 Plano A 3:35.53
8 Klein A 3:36.65
9 Colleyville Heritage A 3:36.94
10 Fort Bend Elkins A 3:37.07
11 Klein Oak A 3:37.16
12 Midland A 3:37.18
13 Houston Langham Creek A 3:37.35
14 Plano West A 3:37.44
15 Houston Cypress Creek A 3:37.69
16 Corpus Christi Carroll A 3:48.57
Event 24 Boys 400 Yard Freestyle Relay Time Trial
 
Team Relay Seed Time
 
1 Katy Taylor A 3:09.56
2 Humble Kingwood A 3:10.98
3 San Antonio Reagan A 3:11.59
4 McKinney A 3:12.52
5 Houston Cypress Creek A 3:12.61
6 Plano A 3:12.71
7 Katy Cinco Ranch A 3:12.91
8 El Paso Eastwood A 3:12.97
9 Midland A 3:13.25
10 Conroe The Woodlands A 3:13.26
11 Austin Westlake A 3:13.90
12 San Antonio Churchill A 3:15.16
13 Klein A 3:15.34
14 Houston Memorial A 3:17.59
15 Southlake Carroll A 3:17.94
16 Corpus Christi Carroll A 3:28.06

Go to Conference 4A State Swimming/Diving Participants | Go to State Swimming Meet Index
Go to Athletic Index

Questions or comments about the swimming/diving program should be directed to the Athletic Department, uilath@uts.cc.utexas.edu

 Home  Academics/Drama  Athletics  Administration  Music
         

Send comments or suggestions concerning WEB content to: Webmaster

Last Updated: 02/06/03 vjb.h